Produkte > TDK ELECTRONICS > B32673Z4225K289
B32673Z4225K289
B32673Z4225K289 TDK ELECTRONICS
mkp_b3267_p.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 2.2uF 450V PP 10% (26.5 X 12 X 22mm) Radial 22.5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673Z4225K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm).
Weitere Produktangebote B32673Z4225K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673Z4225K289 B32673Z4225K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32673Z4225K289 B32673Z4225K289 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 2.2uF 450volts 10%