Produkte > TDK > B32673Z6334K000
B32673Z6334K000
B32673Z6334K000 TDK
mkp_b32671z_676z.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors 0.33UF 10% 630V FILM CAP MKP BOX LS
auf Bestellung 3826 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32673Z6334K000 TDK
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Power Factor Correction (PFC), Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32673Z6334K000 B32673Z6334K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32671z_676z.pdf Film Capacitors 0.33UF 10% 630V FILM CAP MKP BOX LS
auf Bestellung 3858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32673Z6334K000 B32673Z6334K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mkp_b32671z_676z.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Power Factor Correction (PFC)
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm)