Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32678G1206K000
B32678G1206K000
B32678G1206K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 20UF 10% 750VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 750V
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32678G1206K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 20UF 10% 750VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 750V, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Weitere Produktangebote B32678G1206K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32678G1206K000 B32678G1206K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 20uF 750volts 10% 4 Pin 52.5mmL/S