Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32678G3356K000
B32678G3356K000
B32678G3356K000 EPCOS - TDK Electronics
mkp_b32674_678.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 300V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 35 µF
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32678G3356K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 300V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 35 µF, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote B32678G3356K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32678G3356K000 B32678G3356K000 Hersteller : EPCOS / TDK mkp_b32674_678.pdf Film Capacitors 35uF 300volts 10% 4 Pin 52.5mmL/S