Produkte > EPCOS / TDK > B32684A6334K000
B32684A6334K000
B32684A6334K000 EPCOS / TDK
mfp_b32682_686.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.33uF 630volts 10% LS=27.5mm
auf Bestellung 201 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32684A6334K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.33UF 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32684A6334K000 B32684A6334K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics mfp_b32682_686.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)