Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32686A1104J000
B32686A1104J000
B32686A1104J000 EPCOS - TDK Electronics
mfp_b32682_686.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 110°C
Applications: High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV)
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686A1104J000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 110°C, Applications: High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1600V (1.6kV), Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote B32686A1104J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686A1104J000 B32686A1104J000 Hersteller : EPCOS / TDK mfp_b32682_686.pdf Film Capacitors 0.1uF 1.6KV 5%