Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32686S2223K563
B32686S2223K563
B32686S2223K563 EPCOS - TDK Electronics
MFP_B32686S.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.122" (28.50mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 500V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686S2223K563 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.122" (28.50mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 500V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 0.022 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm).
Weitere Produktangebote B32686S2223K563
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686S2223K563 B32686S2223K563 Hersteller : EPCOS / TDK MFP_B32686S.pdf Film Capacitors 0.022uF 2KV 10%