Produkte > EPCOS / TDK > B32686S7224J565
B32686S7224J565
B32686S7224J565 EPCOS / TDK
MFP_B32686S.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 0.22uF 1250volts 10% ESR 6.0mOhms Term=T
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686S7224J565 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 1.25KVDC SCRW, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.122" (28.50mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm), Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686S7224J565 B32686S7224J565 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MFP_B32686S.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 1.25KVDC SCRW
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.122" (28.50mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 1.280" (32.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)