Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32686S7474K561
B32686S7474K561
B32686S7474K561 EPCOS - TDK Electronics
MFP_B32686S.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.102" (28.00mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32686S7474K561 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 1.25KVDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.102" (28.00mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32686S7474K561 B32686S7474K561 Hersteller : EPCOS / TDK MFP_B32686S.pdf Film Capacitors 0.47uF 1250volt 10%
auf Bestellung 243 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32686S7474K561 Hersteller : EPCOS mfp_b32686s.pdf Cap Film 0.47uF 1250V PP 10%( 42 X 30 X 45mm) Screw Mount Lug Plastic Cylindrical Can 0.005 Ohm 100°C Bulk