Produkte > EPCOS > B32758G3406K000
B32758G3406K000
B32758G3406K000 EPCOS
mkp_b32754_758.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 40uF 630V PP 10% (57.5 X 38 X 57.5mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0034 Ohm 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32758G3406K000 EPCOS
Description: CAP FILM 40UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 2.264" (57.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 40 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.496" W (57.50mm x 38.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32758G3406K000 B32758G3406K000 Hersteller : EPCOS mkp_b32754_758.pdf Cap Film 40uF 630V PP 10% (57.5 X 38 X 57.5mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0034 Ohm 105°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 96 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 96
B32758G3406K000 B32758G3406K000 Hersteller : TDK MKP_B32754_758.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 40UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 2.264" (57.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 40 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.4 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.496" W (57.50mm x 38.00mm)
auf Bestellung 168 Stücke:
B32758G3406K000 B32758G3406K000 Hersteller : TDK MKP_B32754_758.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 40.0uF 630VDC 10% MPP L/S=52.5mm
auf Bestellung 192 Stücke:
B32758G3406K000 B32758G3406K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32754_758.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 40.0uF 630VDC 10% MPP L/S=52.5mm