Produkte > TDK ELECTRONICS > B32774D4106J000
B32774D4106J000
B32774D4106J000 TDK ELECTRONICS
mkp_b32774_778.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film 10uF 450V PP 5%( 31.5 X 15 X 24.5mm) Radial 27.5mm 0.0109 Ohm 105°C Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32774D4106J000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 10UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm).
Weitere Produktangebote B32774D4106J000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32774D4106J000 B32774D4106J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774_778.pdf Description: CAP FILM 10UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.9 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32774D4106J000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778-844950.pdf Film Capacitors 10UF 5% 450V FILM CAP MKP BOXED