Produkte > EPCOS > B32774X9305K000
B32774X9305K000
B32774X9305K000 EPCOS
mkpb32774xyz778xyz.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 3uF 900V PP 10%( 31.5 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.022 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32774X9305K000 EPCOS
Description: CAP FILM 3UF 10% 900VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 900V, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 3 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 22 mOhms, Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32774X9305K000 B32774X9305K000 Hersteller : EPCOS mkpb32774xyz778xyz.pdf Cap Film 3uF 900V PP 10%( 31.5 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.022 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 309 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
B32774X9305K000 B32774X9305K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 3UF 10% 900VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 900V
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 22 mOhms
Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32774X9305K000 B32774X9305K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 900VDC, 3uF 10%, LS 27.5mm