Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32776E8256K000
B32776E8256K000
B32776E8256K000 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Capacitance: 25 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.4 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776E8256K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 25UF 10% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Capacitance: 25 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.4 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Weitere Produktangebote B32776E8256K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776E8256K000 B32776E8256K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors 25UF 10% 800V FILM CAP MKP BOXED