Produkte > EPCOS > B32776G1106K000
B32776G1106K000
B32776G1106K000 EPCOS
mkpb32774778.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film 10uF 1300V PP 10%( 42 X 28 X 37mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0096 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776G1106K000 EPCOS
Description: CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV), Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 10 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.6 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776G1106K000 B32776G1106K000 Hersteller : EPCOS mkpb32774778.pdf Cap Film 10uF 1300V PP 10%( 42 X 28 X 37mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0096 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
B32776G1106K000 B32776G1106K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors 10UF 10% 1300V FILM CAP MKP BOXED
auf Bestellung 880 Stücke:
B32776G1106K000 B32776G1106K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774_778.pdf Description: CAP FILM 10UF 1.3KVDC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1300V (1.3kV)
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.6 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)