Produkte > TDK > B32776G4306K000
B32776G4306K000
B32776G4306K000 TDK
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 30UF 450VDC RAD 4 LEAD
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 30 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
auf Bestellung 445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776G4306K000 TDK
Description: CAP FILM 30UF 450VDC RAD 4 LEAD, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 1.555" (39.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 30 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 7 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776G4306K000 B32776G4306K000 Hersteller : TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors 30UF 10% 450V FILM CAP MKP BOXED
auf Bestellung 626 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32776G4306K000 B32776G4306K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors 30UF 10% 450V FILM CAP MKP BOXED