Produkte > TDK > B32776P6226K000
B32776P6226K000
B32776P6226K000 TDK
MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Film Capacitors 22uF 10% 630VDC MKP AEC-Q200 L/S=37.5mm
auf Bestellung 196 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776P6226K000 TDK
Description: CAP FILM 22UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Capacitance: 22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776P6226K000 B32776P6226K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 22uF 10% 630VDC MKP AEC-Q200 L/S=37.5mm
auf Bestellung 358 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32776P6226K000 B32776P6226K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 22UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Capacitance: 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.2 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)