Produkte > TDK > B32776T8685K000
B32776T8685K000
B32776T8685K000 TDK
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: TDK
Film Capacitors FILMCAP LoPro 6.8uF 10% 875Vdc LS37.5mm
auf Bestellung 535 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776T8685K000 TDK
Description: CAP FILM 6.8UF 10% 800VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 6.8 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 22.1 mOhms, Size / Dimension: 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776T8685K000 B32776T8685K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774_778.pdf Film Capacitors FILMCAP LoPro 6.8uF 10% 875Vdc LS37.5mm
auf Bestellung 535 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32776T8685K000 B32776T8685K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774_778.pdf Description: CAP FILM 6.8UF 10% 800VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 22.1 mOhms
Size / Dimension: 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm)