Produkte > EPCOS / TDK > B32776Z5506K000
B32776Z5506K000
B32776Z5506K000 EPCOS / TDK
MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors 600VDC 50uF 10% LS=37.5mm
auf Bestellung 282 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32776Z5506K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 50UF 10% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.476" (37.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 1.890" (48.00mm), Capacitance: 50 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5 mOhms, Size / Dimension: 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32776Z5506K000 B32776Z5506K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774XYZ_778XYZ.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 50UF 10% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.476" (37.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 1.890" (48.00mm)
Capacitance: 50 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5 mOhms
Size / Dimension: 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm)