Produkte > EPCOS / TDK > B32778J0207K000
B32778J0207K000
B32778J0207K000 EPCOS / TDK
MKP_B32774_778.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Film Capacitors FILM CAP MKP DC LINK 200uF 10% 1100Vdc LS 52.5mm
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 1149-1153 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32778J0207K000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 200UF 10% 1.1KVDC 12DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Package / Case: 12-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV), Height - Seated (Max): 2.283" (58.00mm), Capacitance: 200 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 5.118" W (57.50mm x 130.00mm).
Weitere Produktangebote B32778J0207K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32778J0207K000 B32778J0207K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774_778.pdf Description: CAP FILM 200UF 10% 1.1KVDC 12DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life
Package / Case: 12-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1100V (1.1kV)
Height - Seated (Max): 2.283" (58.00mm)
Capacitance: 200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 5.118" W (57.50mm x 130.00mm)