Produkte > TDK > B32778P8206K000
B32778P8206K000
B32778P8206K000 TDK
MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Film Capacitors 20uF 10% 840Vdc AEC-Q200 LS 52.5MM
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32778P8206K000 TDK
Description: CAP FILM 20UF 10% 840VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 840V, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1 mOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32778P8206K000 B32778P8206K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 20uF 10% 840Vdc AEC-Q200 LS 52.5MM
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32778P8206K000 B32778P8206K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 20UF 10% 840VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 840V
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.1 mOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)