Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32778P8276K000
B32778P8276K000
B32778P8276K000 EPCOS - TDK Electronics
MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 27UF 10% 840VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 840V
Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm)
Capacitance: 27 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms
Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
auf Bestellung 216 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32778P8276K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 27UF 10% 840VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 840V, Height - Seated (Max): 1.969" (50.00mm), Capacitance: 27 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.9 MOhms, Size / Dimension: 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm).
Weitere Produktangebote B32778P8276K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32778P8276K000 B32778P8276K000 Hersteller : EPCOS / TDK MKP_B32774P_778P.pdf?ref_disty=digikey Film Capacitors 27uF 10% 840Vdc AEC-Q200 LS 52.5MM