Produkte > TDK ELECTRONICS > B32912A3683M189
B32912A3683M189
B32912A3683M189 TDK ELECTRONICS
x1_b32911_916.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X1 0.068uF 760VDC/330VAC PP 20%( 18 X 6 X 11mm) Radial 15mm 110°C Automotive T/R
auf Bestellung 2200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32912A3683M189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.068UF 20% 760VDC RAD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote B32912A3683M189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32912A3683M189 B32912A3683M189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32911_916.pdf Description: CAP FILM 0.068UF 20% 760VDC RAD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32912A3683M189 B32912A3683M189 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.068uF 330volts 20% X1