Produkte > TDK ELECTRONICS > B32913A3334M000
B32913A3334M000
B32913A3334M000 TDK ELECTRONICS
x1_b32911_916.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X1 0.33uF 760VDC/330VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 2040 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2040
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32913A3334M000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32913A3334M000 B32913A3334M000 Hersteller : TDK ELECTRONICS x1_b32911_916.pdf Cap Film Suppression X1 0.33uF 760VDC/330VAC PP 20% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 2550 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2040
B32913A3334M000 B32913A3334M000 Hersteller : TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.33uF 330volts 20% X1
Mindestbestellmenge: 2
B32913A3334M000 B32913A3334M000 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.33uF 330volts 20% X1
B32913A3334M000 B32913A3334M000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32911_916.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 20% 760VDC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)