Produkte > TDK ELECTRONICS > B32913A3474K000
B32913A3474K000
B32913A3474K000 TDK ELECTRONICS
x1_b32911_916.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X1 0.47uF 760VDC/330VAC PP 10% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 2160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2160
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32913A3474K000 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32913A3474K000 B32913A3474K000 Hersteller : TDK ELECTRONICS x1_b32911_916.pdf Cap Film Suppression X1 0.47uF 760VDC/330VAC PP 10% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 2160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2160
B32913A3474K000 B32913A3474K000 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 0.47uF 330volts 10% X1
B32913A3474K000 B32913A3474K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32911_916.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 760VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)