Produkte > TDK ELECTRONICS > B32913B5224K
B32913B5224K
B32913B5224K TDK ELECTRONICS
x1_b32912_918_530v.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X1 0.22uF 1000VDC/530VAC PP 10%( 26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 15810 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32913B5224K TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32913B5224K B32913B5224K Hersteller : TDK ELECTRONICS x1_b32912_918_530v.pdf Cap Film Suppression X1 0.22uF 1000VDC/530VAC PP 10%( 26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 15810 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
B32913B5224K B32913B5224K Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32912_918_530V.pdf Safety Capacitors 0.22uF 530Vac X1 MKP 10% LS=22.5mm
B32913B5224K B32913B5224K Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32912_918_530V.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)