Produkte > TDK ELECTRONICS > B32914A3105K189
B32914A3105K189
B32914A3105K189 TDK ELECTRONICS
x1_b32911_916.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X1 1uF 760VDC/330VAC PP 10%( 31.5 X 13.5 X 23mm) Radial 27.5mm 110°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32914A3105K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 1UF 10% 760VDC RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 330V, Voltage Rating - DC: 760V, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm).
Weitere Produktangebote B32914A3105K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32914A3105K189 B32914A3105K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X1_B32911_916.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 760VDC RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 330V
Voltage Rating - DC: 760V
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.531" W (31.50mm x 13.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
B32914A3105K189 Hersteller : EPCOS / TDK X1_B32911_916.pdf Safety Capacitors 1.0uF 330volts 10% X1