Produkte > TDK ELECTRONICS > B32921C3104M026
B32921C3104M026
B32921C3104M026 TDK ELECTRONICS
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32921C3104M026 TDK ELECTRONICS
Description: FILM CAP MKP X2 0.10UF 20% 305VA, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins - Long Leads, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32921C3104M026 B32921C3104M026 Hersteller : TDK ELECTRONICS x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
B32921C3104M026 B32921C3104M026 Hersteller : TDK x2_b32921_923_xy.pdf Description: FILM CAP MKP X2 0.10UF 20% 305VA
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins - Long Leads
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Mindestbestellmenge: 22
B32921C3104M026 B32921C3104M026 Hersteller : TDK x2_b32921_923_xy.pdf Safety Capacitors FILM CAP MKP X2 0.10 F 20 305Vac LS 10mm
Produkt ist nicht verfügbar
B32921C3104M026 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 0.1uF; Uoper: 630VDC; 305VAC; THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 630V DC
Max. operating voltage: 305V AC; 630V DC
Body dimensions: 6x12x13mm
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 10mm
Leads dimensions: Ø0.6x6mm
Operating temperature: -40...110°C