Produkte > EPCOS > B32921C3104M289
B32921C3104M289
B32921C3104M289 EPCOS
443597042997272x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo
auf Bestellung 161160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1117
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32921C3104M289 EPCOS
Description: CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32921C3104M289 B32921C3104M289 Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo
auf Bestellung 161160 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1125
Mindestbestellmenge: 680
Mindestbestellmenge: 680
B32921C3104M289 B32921C3104M289 Hersteller : TDK x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Mindestbestellmenge: 530
Mindestbestellmenge: 379
Mindestbestellmenge: 326
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 23
B32921C3104M289 B32921C3104M289 Hersteller : TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.1uF 305volts 20% X2
Mindestbestellmenge: 4
B32921C3104M289 Hersteller : Epcos/TDK B32921_926-Epcos.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний X2, С = 100 нФ, Uном(АС), В = 305, Точн, % = 20, Rm, мм = 10, Габ. розм, мм = 13 х 6 х 12, Тексп, °С = -40...+110, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен,... Група товару: Конденсатори Корпус: 13x6x12mm Од. вим:
Anzahl je Verpackung: 680 Stücke
verfügbar 1 Stücke:
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 630VDC; 305VAC; 13x12x6mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 630V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: THT
Terminal pitch: 10mm
Body dimensions: 13x12x6mm
Kind of capacitor: X2
Lead length: 6mm
Max. operating voltage: 305V AC