Produkte > TDK ELECTRONICS > B32921C3473M289
B32921C3473M289
B32921C3473M289 TDK ELECTRONICS
443597042997272x2_b32921_928.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 882
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32921C3473M289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.047UF 20% 630VDC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32921C3473M289 B32921C3473M289 Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Ammo
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 885
auf Bestellung 896 Stücke:
Mindestbestellmenge: 507
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 47nF; 630VDC; 305VAC; 13x11x5mm; THT
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 630V DC
Max. operating voltage: 305V AC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 13x11x5mm
Terminal pitch: 10mm
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
Lead length: 6mm
Kind of capacitor: X2
auf Bestellung 236 Stücke:
Mindestbestellmenge: 139
B32921C3473M289 B32921C3473M289 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.047uF 305volts 20% X2
Mindestbestellmenge: 4
B32921C3473M289 B32921C3473M289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 20% 630VDC RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 21
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.047 µF