Produkte > TDK ELECTRONICS > B32922C3104M289
B32922C3104M289
B32922C3104M289 TDK ELECTRONICS
443597042997272x2_b32921_928.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 4680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1170
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922C3104M289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922C3104M289 B32922C3104M289 Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 4680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1170
B32922C3104M289 B32922C3104M289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
B32922C3104M289 B32922C3104M289 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.1uF 305volts 20% X2
auf Bestellung 34 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 180 Stücke:
Mindestbestellmenge: 23
B32922C3104M289 B32922C3104M289 Hersteller : TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.1uF 305volts 20% X2
Mindestbestellmenge: 4