Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32922C3334K189
B32922C3334K189
B32922C3334K189 EPCOS - TDK Electronics
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922C3334K189 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm).
Weitere Produktangebote B32922C3334K189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922C3334K189 B32922C3334K189 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.33uF 10% 305Vac MKP X2 L/S=15mm