Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32922C3334K289
B32922C3334K289
B32922C3334K289 EPCOS - TDK Electronics
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
auf Bestellung 11680 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 730
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922C3334K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922C3334K289 B32922C3334K289 Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 10220 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 730
B32922C3334K289 B32922C3334K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 8 X 14mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
B32922C3334K289 B32922C3334K289 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.33uF 10% 305Vac MKP X2 L/S=15mm
Mindestbestellmenge: 3
B32922C3334K289 B32922C3334K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Mindestbestellmenge: 15
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B32922C3334K289 Hersteller : Epcos/TDK B32932_Epcos.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний, С = 330 нФ, Uном(АС), В = 305, Точн, % = 10, Rm, мм = 15, Габ. розм, мм = 18x8x14, Тексп, °С = -40...+110, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен,... Група товару: Конденсатори Корпус: 18x8x18mm Од. вим: шт