Produkte > EPCOS / TDK > B32922C3473M
B32922C3473M
B32922C3473M EPCOS / TDK
EPCOS-B3292_series.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 47nF; 630VDC; 305VAC; 5x10.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 47nF
Operating voltage: 630V DC
Max. operating voltage: 305V AC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 5x10.5x18mm
Terminal pitch: 15mm
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
Lead length: 6mm
Kind of capacitor: X2
auf Bestellung 1168 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 204
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922C3473M EPCOS / TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 47nF; 630VDC; 305VAC; 5x10.5x18mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 47nF, Operating voltage: 630V DC, Max. operating voltage: 305V AC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 5x10.5x18mm, Terminal pitch: 15mm, Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1, Lead length: 6mm, Kind of capacitor: X2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922C3473M B32922C3473M Hersteller : EPCOS / TDK Safety Capacitors 0.047uF 305VAC 20%
auf Bestellung 5160 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B32922C3473M B32922C3473M Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.047uF 630VDC/305VAC PP 20%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
auf Bestellung 500 Stücke:
B32922C3473M Hersteller : Epcos/TDK X2_B32921_926.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний Х2, С = 47 нФ, Uном(DC), В = 630, Uном(АС), В = 305, Точн, % = 20, Rm, мм = 15, Габ. розм, мм = 18 x 5 x 10,5, Тексп, °С = -40...+110, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен,... Група товару: Конденсато
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
verfügbar 50 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar