Produkte > TDK > B32922C3684M
B32922C3684M
B32922C3684M TDK
EPCOS-B3292_series.pdf
Hersteller: TDK
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 680nF; 630VDC; 305VAC; 11x18.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 630V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 15mm
Body dimensions: 11x18.5x18mm
Lead length: 6mm
Max. operating voltage: 305V AC
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
auf Bestellung 221 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 93
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922C3684M TDK
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 680nF; 630VDC; 305VAC; 11x18.5x18mm, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Capacitance: 0.68µF, Operating voltage: 630V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 15mm, Body dimensions: 11x18.5x18mm, Lead length: 6mm, Max. operating voltage: 305V AC, Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922C3684M B32922C3684M Hersteller : TDK Safety Capacitors 0.68uF 305V 20% 15mm L/S Class X2
auf Bestellung 9106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32922C3684M Hersteller : TDK B32922C3684M
auf Bestellung 223 Stücke:
Mindestbestellmenge: 155
B32922C3684M B32922C3684M Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 20%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
B32922C3684M Hersteller : Epcos/TDK X2_B32921_926.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний X2, С = 680 нФ, Uном(DC), В = 630, Uном(АС), В = 305, Точн, % = 20, Rm, мм = 15, Габ. розм, мм = 18,0 x 11,0 x 18,5, Тексп, °С = -40...+110, Тип вив. = радіальні, Діел. = Поліпропілен,... Група товару: Конд