Produkte > TDK ELECTRONICS > B32922D3334K289
B32922D3334K289
B32922D3334K289 TDK ELECTRONICS
443597042997272x2_b32921_928.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922D3334K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922D3334K289 B32922D3334K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 680 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
auf Bestellung 28560 Stücke:
B32922D3334K289 B32922D3334K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 17000 Stücke:
B32922D3334K289 B32922D3334K289 Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Ammo
auf Bestellung 660 Stücke:
Mindestbestellmenge: 191
auf Bestellung 660 Stücke:
Mindestbestellmenge: 191
B32922D3334K289 B32922D3334K289 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors 0.33uF 305volts 10% X2
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Mindestbestellmenge: 13
Produkt ist nicht verfügbar
B32922D3334K289 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 330nF; 630VDC; 305VAC; 8.5x14.5x18mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 630V DC
Max. operating voltage: 305V AC
Body dimensions: 8.5x14.5x18mm
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 15mm
Operating temperature: -40...110°C
Kind of capacitor: X2
Leads dimensions: Ø0.8x6mm