Produkte > EPCOS / TDK > B32922H3224M
B32922H3224M
B32922H3224M EPCOS / TDK
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 0.22uF 15mmLS 305VAC 630VDC AEC-Q200
auf Bestellung 4092 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32922H3224M EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32922H3224M B32922H3224M Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 0.22UF 20% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm)
auf Bestellung 1043 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
B32922H3224M B32922H3224M Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 0.22uF 15mmLS 305VAC 630VDC AEC-Q200