Produkte > EPCOS / TDK > B32923C3155M289
B32923C3155M289
B32923C3155M289 EPCOS / TDK
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors FILM CAP MKP X2 1.50 F 20 305Vac LS 21.5mm
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923C3155M289 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm).
Weitere Produktangebote B32923C3155M289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923C3155M289 B32923C3155M289 Hersteller : TDK ELECTRONICS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 1.5uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 12 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
B32923C3155M289 B32923C3155M289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)