Produkte > EPCOS > B32923C3334M
B32923C3334M
B32923C3334M EPCOS
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 1487 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 306
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923C3334M EPCOS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 330nF; 630VDC; 305VAC; 6x15x26.5mm, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.33µF, Operating voltage: 630V DC, Mounting: THT, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 22.5mm, Lead length: 6mm, Body dimensions: 6x15x26.5mm, Max. operating voltage: 305V AC, Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1, Kind of capacitor: X2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923C3334M B32923C3334M Hersteller : TDK EPCOS-B3292_series.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 330nF; 630VDC; 305VAC; 6x15x26.5mm
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.33µF
Operating voltage: 630V DC
Mounting: THT
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 22.5mm
Lead length: 6mm
Body dimensions: 6x15x26.5mm
Max. operating voltage: 305V AC
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
Kind of capacitor: X2
auf Bestellung 1467 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
B32923C3334M B32923C3334M Hersteller : EPCOS / TDK Safety Capacitors 0.33uF 305VAC 20%
Mindestbestellmenge: 4
B32923C3334M B32923C3334M Hersteller : EPCOS x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.33uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 6 X 15mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Produkt ist nicht verfügbar