Produkte > EPCOS > B32923C3474K
B32923C3474K
B32923C3474K EPCOS
443597042997272x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
auf Bestellung 3055 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 280
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923C3474K EPCOS
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 630VDC; 305VAC; THT; ±10%, Type of capacitor: polypropylene, Capacitance: 0.47µF, Operating voltage: 630V DC, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Terminal pitch: 22.5mm, Body dimensions: 8.5x16.5x26.5mm, Kind of capacitor: X2, Lead length: 6mm, Max. operating voltage: 305V AC, Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923C3474K B32923C3474K Hersteller : TDK EPCOS-B3292_series.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 470nF; 630VDC; 305VAC; THT; ±10%
Type of capacitor: polypropylene
Capacitance: 0.47µF
Operating voltage: 630V DC
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Terminal pitch: 22.5mm
Body dimensions: 8.5x16.5x26.5mm
Kind of capacitor: X2
Lead length: 6mm
Max. operating voltage: 305V AC
Climate class: 40/105/56; IEC 60068-1
auf Bestellung 1625 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
B32923C3474K B32923C3474K Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Mindestbestellmenge: 186
B32923C3474K B32923C3474K Hersteller : TDK Safety Capacitors 0.47uF 305volts 10% X2
auf Bestellung 326 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
B32923C3474K Hersteller : TDK B32923C3474K
Mindestbestellmenge: 246
B32923C3474K Hersteller : Epcos/TDK B32921_926-Epcos.pdf Конденсатор плівковий перешкодозавадний вивідний X2, С = 470 нФ, Uном(DC), В = 630, Uном(АС), В = 305, Розм = 26,5 x 8,5 x 16,5, Точн., % = 10, Крок, мм = 22,5, Тексп, °C = -40...+110, Тип виводів = радіальні, Тип мат-лу = Поліпропілен,... Група товару: К