Produkte > EPCOS > B32923H3105M
B32923H3105M
B32923H3105M EPCOS
x2_b32922_926_h_j.pdf
Hersteller: EPCOS
Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 12 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1130 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 187
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923H3105M EPCOS
Description: CAP FILM 1UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923H3105M B32923H3105M Hersteller : EPCOS x2_b32922_926_h_j.pdf Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 12 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1130 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 160
B32923H3105M B32923H3105M Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 1.0uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity
Mindestbestellmenge: 2
B32923H3105M B32923H3105M Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 1.0uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity
Mindestbestellmenge: 2
B32923H3105M B32923H3105M Hersteller : EPCOS - TDK Electronics X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 1UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
auf Bestellung 662 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
B32923H3105M Hersteller : TDK ELECTRONICS X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 20%( 26.5 X 12 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110C Reel Automotive AEC-Q200