Produkte > TDK > B32923H3155M
B32923H3155M
B32923H3155M TDK
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm)
auf Bestellung 366 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923H3155M TDK
Description: CAP FILM 1.5UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.161" (29.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923H3155M B32923H3155M Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 1.5uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity
auf Bestellung 4125 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32923H3155M B32923H3155M Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 1.5uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity