Produkte > TDK > B32923H3684M
B32923H3684M
B32923H3684M TDK
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
auf Bestellung 2201 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923H3684M TDK
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Weitere Produktangebote B32923H3684M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923H3684M B32923H3684M Hersteller : TDK ELECTRONICS x2_b32922_926_h_j.pdf Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 20% (26.5 X 10.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
B32923H3684M B32923H3684M Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 0.68uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity