Produkte > EPCOS / TDK > B32923J3684K
B32923J3684K
B32923J3684K EPCOS / TDK
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 0.68uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity
auf Bestellung 2397 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923J3684K EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923J3684K B32923J3684K Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 0.68uF 305Vac X2 LS= 22.5mm Hi Humidity
auf Bestellung 2397 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B32923J3684K B32923J3684K Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Mindestbestellmenge: 8
B32923J3684K B32923J3684K Hersteller : TDK ELECTRONICS x2_b32922_926_h_j.pdf Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200