Produkte > TDK > B32923U4105M000
B32923U4105M000
B32923U4105M000 TDK
b3292xuv.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 1UF 20% 350VAC RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 350V
Voltage Rating - DC: 650V
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm)
auf Bestellung 896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32923U4105M000 TDK
Description: CAP FILM 1UF 20% 350VAC RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 350V, Voltage Rating - DC: 650V, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.472" W (26.50mm x 12.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32923U4105M000 B32923U4105M000 Hersteller : EPCOS / TDK b3292xuv.pdf Safety Capacitors X2 350Vac compact, THB, 1uF 20% LS22,5