Produkte > TDK > B32924C3225K189
B32924C3225K189
B32924C3225K189 TDK
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
auf Bestellung 730 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924C3225K189 TDK
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924C3225K189 B32924C3225K189 Hersteller : EPCOS / TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors FILM CAP MKP X2 2.2 F 10 305Vac LS 27.5mm
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B32924C3225K189 B32924C3225K189 Hersteller : TDK x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 2.2 µF
auf Bestellung 944 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
B32924C3225K189 B32924C3225K189 Hersteller : TDK x2_b32921_928.pdf Safety Capacitors FILM CAP MKP X2 2.2 F 10 305Vac LS 27.5mm