Produkte > EPCOS / TDK > B32924D3335M000
B32924D3335M000
B32924D3335M000 EPCOS / TDK
x2_b32921_928.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Safety Capacitors 3.3uF 305volts 20% X2
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924D3335M000 EPCOS / TDK
Description: CAP FILM 3.3UF 20% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924D3335M000 B32924D3335M000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics x2_b32921_928.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 20% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm)
auf Bestellung 826 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
B32924D3335M000 B32924D3335M000 Hersteller : EPCOS 443597042997272x2_b32921_928.pdf Cap Film Suppression X2 3.3uF 630VDC/305VAC PP 20% (31.5 X 16 X 32mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C Bulk