Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32924H3225K000
B32924H3225K000 EPCOS - TDK Electronics
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924H3225K000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote B32924H3225K000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924H3225K000 B32924H3225K000 Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors FILM CAP X2 High Humidity(85/85/240) MKP 2.2uF 10% 305Vac LS 27.5mm
Produkt ist nicht verfügbar
B32924H3225K000 B32924H3225K000 Hersteller : TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors FILM CAP X2 High Humidity(85/85/240) MKP 2.2 F 10 305Vac LS 27.5mm