B32924J3335K
B32924J3335K EPCOS - TDK Electronics
X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
auf Bestellung 2786 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32924J3335K EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm).
Weitere Produktangebote B32924J3335K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32924J3335K B32924J3335K Hersteller : EPCOS x2_b32922_926_h_j.pdf Cap Film Suppression X2 3.3uF 630VDC/305VAC PP 10%( 31.5 X 18 X 33mm) Radial Wound 27.5mm 110°C Bulk Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
B32924J3335K B32924J3335K Hersteller : EPCOS / TDK X2_B32922_926_H_J.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors 3.3uF 305Vac X2 LS= 27.5mm Hi Humidity