Produkte > TDK ELECTRONICS > B32932A3154K189
B32932A3154K189
B32932A3154K189 TDK ELECTRONICS
mkt_b32932_936.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.15uF 305VAC PET 10%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 10800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32932A3154K189 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32932A3154K189 B32932A3154K189 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkt_b32932_936.pdf Cap Film Suppression X2 0.15uF 305VAC PET 10%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 105°C T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 10800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3600
B32932A3154K189 B32932A3154K189 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Mindestbestellmenge: 900
B32932A3154K189 B32932A3154K189 Hersteller : TDK MKT_B32932_936.pdf Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 0.15uF; 500VDC; 305VAC; THT; ±10%
Kind of package: reel
Mounting: THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Capacitance: 0.15µF
Dimensions: 7x12.5x18mm
Terminal pitch: 15mm
Operating voltage: 305V AC; 500V DC
Tolerance: ±10%
auf Bestellung 471 Stücke:
Mindestbestellmenge: 73
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Voltage Rating - AC: 305V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Mindestbestellmenge: 13
B32932A3154K189 B32932A3154K189 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors AEC-Q200, X2 .15uF 10% 305Vac LS 15mm
auf Bestellung 29 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B32932A3154K189 B32932A3154K189 Hersteller : TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors AEC-Q200, X2 .15uF 10% 305Vac LS 15mm
auf Bestellung 9 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 14 Stücke: