Produkte > TDK ELECTRONICS > B32932A3224K289
B32932A3224K289
B32932A3224K289 TDK ELECTRONICS
mkt_b32932_936.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.22uF 305VAC PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial 15mm 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 181560 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 833
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32932A3224K289 TDK ELECTRONICS
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32932A3224K289 B32932A3224K289 Hersteller : TDK ELECTRONICS mkt_b32932_936.pdf Cap Film Suppression X2 0.22uF 305VAC PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial 15mm 105°C Automotive AEC-Q200 Ammo
auf Bestellung 181560 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 680
B32932A3224K289 B32932A3224K289 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP FILM 0.22UF 10% 305VAC RAD
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Mindestbestellmenge: 680
B32932A3224K289 B32932A3224K289 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors AEC-Q200, X2 .22uF 10% 305Vac LS 15mm
auf Bestellung 11 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Voltage Rating - AC: 305V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
auf Bestellung 548 Stücke:
Mindestbestellmenge: 11
B32932A3224K289 B32932A3224K289 Hersteller : TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors AEC-Q200, X2 .22uF 10% 305Vac LS 15mm
auf Bestellung 11 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar